Урок -1. Що мені з усім цим робити?
13:29

Цей дистанційний онлайн-курс призначений для самостійного опрацювання вами теми "Тригонометричні функції" курсу алгебри 10 класу. Розміщені в ньому матеріали спрямовані на більш детальне роз'яснення матеріалу шкільного підручника, демонстрацію анімаційних моделей та прикладів розв'язування типових задач на перетворення тригонометричних виразів. У матеріалах цього курсу містяться також тести для перевірки знань та задачі для самостійного розв'язування.
Протягом усієї теми "Тригонометричні функції" вашим домашнім завданням буде самостійне вивчення наведених матеріалів та виконання розміщених тут задач. У класі ми працюватимемо над з'ясуванням можливих ускладнень з розумінням теоретичного матеріалу, а також розв'язуватимемо завдання для набуття практичних умінь і навичок.
Весь матеріал теми розбито на уроки. Їх кількість більша від кількості реальних уроків, які відбуватимуться в класі, оскільки їх обсяг часто досить невеликий. Кожний з цих уроків містить певний матеріал та гіперпосилання на інші джерела інформації. Для опрацювання вами відповідних сторінок підручників (а їх буде використано декілька) тут же розміщено вставки з електронним версіями цих підручників, які ви зможете читати в онлайн-режимі. Завантажувати ці підручники на свій комп'ютер не обов'язково.
У цьому курсі використано такі умовні позначення:

  Повторіть!
  Прочитайте за підручником!
  Тренувальні вправи
  Запам'ятайте!
  Контрольні завдання
  Відповіді і коментарі до вправ
  Відповіді на можливі запитання
  Доповнення інформації підручника
  Новий матеріал!
  Перевірте себе!
  Зверніть увагу!
  Приклад
  Поміркуйте!
  Підказки і вказівки до задач
  По секрету!
  Перехід на наступний урок

 Шкала оцінювання

Виконуйте завдання і переходьте до наступного уроку.
І про домашнє завдання... Його немає у звичному для вас вигляді. Ви маєте ретельно виконувати тренувальні вправи, які теж можете здавати на перевірку й отримувати за них відповідні бали, сума яких теж дозволить вам отримати оцінку за роботу над курсом, але справжню оцінку ви отримуватимете лише за Контрольні завдання – саме вони слугуватимуть критерієм оцінки якості вашої роботи вдома. Окрім того, обов'язковим є також виконання контрольної роботи.

Якщо у вас виникли інші запитання – звертайтесь до вчителя.
УСПІХУ!
Категорія: Тригонометричні функції | Переглядів: 60 | Додав: alexander
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]